Dažnas skolinimasis neretai ne tik kad nebūna naudingas, bet ir dažnai sukelia nemažai problemų besiskolinantiems asmenims. Žinoma kalti nėra paskolų teikėjai, nes visa atsakomybė turi kristi ant kredito prašančio asmens ir tik jis turi vykdyti savo įsipareigojimus. Prieš skolinantis visada būtina apsvarstyti alternatyvas savo finansinių problemų sprendimui, nes ne visada galima gauti tiek paskolų, kad viskas būtų išsprendžiama paprastai. Dažnai žmonės skolinasi iš kelių kredito bendrovių, tačiau ne visada jie gauna norimus kreditus, o taip yra dėl keletos priežasčių. Apie tai ir norėtume pakalbėti šiame straipsnyje ir apšviesti kodėl nevisada galima gauti kelis kreditus vienu metu.

Visi paskolų teikėjai, kurie turi vartojimo kredito davėjo statusą, turi vadovautis įstatymais, o viename iš jų yra aiškiai apibrėžiama, kad prieš suteikiant kreditą, paskolos teikėjas turi tinkamai įvertinti kliento mokumą, o jų vertinimo kriterijuose yra apibrėžiama, kad asmuo negali skirti daugiau negu 40 procentų pajamų kredito įmokoms padengti, tai reiškia, kad riba atsiranda tada, kai visoms kredito įmokoms yra skiriama daugiau negu leidžia šalies įstatymai. Trumpai tariant, jeigu jūs negaunate pakankamai pajamų, tai kelis kreditus vargu ar gausite.

Sekančio kredito neretai negauna ir tie, kurie nėra grąžinę ankstesnės paskolos kitam kreditoriui. Tai yra numatoma daugelyje vidinių taisyklių, kurias nustato kredito teikėjai. Paprasčiausiai paskolos teikėjas gali nesuteikti paskolos internetu todėl, kad jūs dar nesate grąžinę kredito kitam paskolų teikėjui.

Valstybinės institucijos yra taip pat lygiateisės, todėl būtina domėtis prieinama informacija ar teirautis patiems dėl skolų valstybei. Paprasčiausiai pasiskambinkite ar nuvykite į artimiausią Sodros ar Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių ir pasiteiraukite ar nesate šioms institucijoms skolingi. Tokiais atvejais, kai asmuo yra skolingas, šios minėtos institucijos gali apie tai pranešti viešame kolininkų sąrašę ir tada jūs jokiu būdu nebegausite naujo kredito.

Didžiausia priežastis dėl kurios asmenys negauna kelių kreditų – skolų administravimo informacinė sistema. Patekus į ją, jokių šansų nebelieka gauti naujos paskolos. Į ją yra patenkama jeigu nėra visiškai atsiskaitoma su kredito teikėju t.y. negrąžinus paskolos. Todėl būtinai vykdykite savo įsipareigojimus, nes kitu atveju tai jums pakiš koją siekiant ir didesnės paskolos, o ne tik smulkaus kredito internetu.