Lietuvoje sparčiai daugėjant vartojimo kredito davėjams, vis dažniau yra pritraukiami ir nauji klientai. Skolinasi daug žmonių – nuo darbininkų iki solidžius atlyginimus gaunančių asmenų. Kreditas dažnai yra suteikiamas reikiamą procesą praėjusiems asmenims, kurie atlieka tam tikrus kredito teikėjų nurodytus žingsnius. Gaila, bet nemažai žmonių negauna paskolos todėl, jog jie šioje srityje yra naujokai ir nežino kaip viskas vyksta. Šiame straipsnyje norėtume aprašyti žingsnius, kuriuos turėtų atlikti naujokai, kurie nori skolintis internetu iš greito kredito bendrovių. Žemiau patektą informaciją galima pritaikyti beveik kiekviename kreditoriaus tinklapyje, todėl siūlome įdėmiai viską perskaityti ir tai pritaikyti bandant skolintis.

Tinkamo kreditoriaus paieška yra pat pirmiausias žingsnis. Kiekvienas norintis kredito privalo atrasti geriausią pasiūlymą t.y. būtina sugaišti kažkiek laiko, kad surastumėte tokį paskolos teikėją, kuris galėtų jums paskolinti mažiausiomis palūkanomis. Nemažai žmonių daro klaidą – skolinasi pirmoje pasitaikiusioje kreditų bendrovėje ar kreipiasi į žinomiausius kreditorius, kurie yra matomi tiek televizijoje tiek ir internete. Tai elementariausia marketingo strategija, todėl būtina žinoti, kad “populiariausias” nereiškia, jog jis yra geriausias ir gali pasiūlyti savo paslaugas patraukliausiomis sąlygomis. Skyrus šiek tiek laiko kreditoriaus paieškai, tikrai galima atrasti žymiai pigiau skolinančius paskolų teikėjus, kurie jums suteiks kreditą pigiau negu tie, kurie yra žinomi visoje Lietuvoje.

Atradus reikiamą kreditoių, visas procesas persikelia į registraciją paskolos teikėjo portale. Kreditoriaus tinklapyje privalėsite pateikti savo asmeninius duomenis ir taip pat kontaktinius, kuriais būtų galima su jumis susisiekti.

Baigus pildyti registracijos formą, sekantis žingsnis būtų tapatybės arba paskolos paraiškos patvirtnimas pervedant simbolinį mokestį į kreditoriaus sąskaitą. Vykdant šį procesą, jums bus reikalinga asmeninė banko sąskaita su prieiga prie el. bankininkystės sitemos, kad galėtumėte kuo skubiau pervęstį mokęstį, nes juk nenorėtumėte dėl vieno cento vykti į artimiausią banko skyrių ir gaišti laiką atliekant vietinį pavedimą.

Patvirtinus savo registraciją, turite pateikti paskolos paraišką, kurioje nurodote kokios sumos jums reikia ir kokiam terminui. Pateikus paraišką paskolai gauti, jums belieka laukti atsakymo ar kreditas jums bus suteiktas ar ne ir teigiamu atveju – pinigai pervedami į jūsų banko sąskaitą, iš kurios patviritnote savo registraciją pervedant simbolinį mokestį į paskolos teikėjo banko sąskaitą.

Štai esminiai žingsniai, kuriuos turi atlikti norintys gauti kreditą internetu. Skolinantis iš bankų, jums gali tekti vykti į artimiausią jo skyrių, o norint gauti paskolą iš kredito unijos, teks sugaišti nemažai laiko, nes pirmiausia turėsite tapti jos nariu.