Finansų rinkoje vyraujanti nuomonė, kad paskolos gali išspręsti problemas yra kiek nekorektiška vien dėl to, jog apžvelgiant situacijas, kurios nutinka kreditą gavusiems asmenims, galima matyti tendeciją, kad kreditai vis dažniau net ir pablogina jau ir taip sunkiai susiklosčiusią pasiskolinusio asmens situaciją. Paskolos internetu tampa vis dažniau pasitaikanti problema negu jų sprendimo būdas. Taip yra todėl, kad aukštos palūkanos neretai slegia ir taip sunkiai gyvenančių piliečių pečius, kurie nežinodami kaip būtų galima išsisukti iš padėties renkasi būtent šį skolinimosi būdą. Taip pat verta paminėti, kad paskolos internetu dažniausiai ir pritraukia tuos, kuriems reikalinga staigi finansinė injekcija, o čia skolinimasis ir vyksta žaibiškai. Šiame straipsnyje galima apibendrinti kokios žalos gali antešti kreditai internetu.

Kredito reitingo pabloginimas skolinantis nuolat gali padaryti sunkiai ištaisomą žalą. Kuo dažniau klientas skolinasi, tuo sunkiau su tomis skolomis jis susidoroja, o ką jau kalbėti apie permokamas palūkanas, kurios būtų mažesnės jeigu būtų skolinamasi iš kitų kreditorių. Kredito reitingo kritimas galimas jei asmuo prisikolina tiek, kad pasiekia ribą, jog naujų finansinių įsipareiojimų jis prisiimti jau nebegali, nes pajamų suma tampa nebepakankama kasdienėms išlaidoms padengti.

Paskolos internetu dažnai sukelia skolinimosi saiko praradimą. Asmenys dažnai pradeda skolintis atrodo bereikšmiems poreikiams patenkinti ir skolinimasis tampa vis dažnesis, o tai gali privesti iki ribos, kad be kreditų gyventi tampa nebeįmanoma. Tokiais atvejais piliečiai paskęsta skolose, iš kurių jau sunkiai arba visai nebeišsikapsto. Tada galimas atvejis, kad asmuo tampa bankrutavusiu, o tai išties yra apmaudu, žinant, jog to buvo galima išvengti.

Kredito istorijos pildymas suaktyvėja kai skolinimasis tampa dažnas. tai reiškia, kad kiekvienas skolinimasis gali būti matomas kitų paslaugų teikėjų, todėl jeigu jūs kažkada norėsite gauti didesnę paskolą iš banko pavyzdžiui būsto įsigijimui, tai bankas matys, kad dažnas skolinimasis yra neatsiejama jūsų gyvenimo dalis, o tokiais atvejais bankui jau kiltų abejonių ar jumis galima pasitikėti, nes nežinia kada pasieksite ribą, kai jau nebeįstengsite vykdyti savo įsipareigojimų.

Na ir žinoma – jeigu jūs jau ir nebeatsiskaitote su kredito teikėju, tai jums gali būti padaryta didžiulė žala įtraukiant jus į skolų administravimo informacinę sistemą, kurioje yra talpinami visi nemokūs ir neatsiskaitę už paslaugas asmenys. Tokiu atveju jūs jau nebegalėsite gauti naujų paslaugų lizingo būdu, o apie naujas paskolas ir kreditus taip pat galėsite tik pasvajoti.